Måndag 25 september 2017


  Hem
  Adresser
  Aktuella bilder
  Biljetter
  Bli medlem
  Evenemang
  Länkar
  Medlemmar
  Nyheter
  Nyhetsarkiv
  Om oss
  Styrelsen
  Sök person
  Teaterkonsulent
  Utbildning/Kurser
  Kursanmälan
  Verksamhet
  Webb-TV
  Internt

  Om cookies
  Webbansvarig





  

 Vi finns också på Facebook!

  Hemsidans huvud
  Foto: Roger Grännsjö


|

Styrelse för Amatörteatersamverkan i Örebro Län


Bild på Gunilla Pihlblad Gunilla Pihlblad  Ordförande
Telefon arbete: 0585-317 01
Mobil: 070-550 95 20
E-post: gunilla.pihlblad@amatorteatersamverkan.se

Tillhör: Lekebergs Revysällskap

Bild på Anette Jakobsson Anette Jakobsson  Kassör
Telefon arbete: -
Mobil: 070-310 26 73
E-post: i.anette.jakobsson@telia.com

Tillhör: Revyföreningen Gôrskôj

Bild på Rod Cansby Rod Cansby  Ledamot
Telefon arbete: 073-650 20 34
Mobil: 073-650 20 34
E-post: rod@cansby.se

Tillhör: Lekebergs Revysällskap

Bild på Gunilla Pettersson Gunilla Pettersson  Ledamot
Telefon arbete: -
Mobil: -
E-post: gunilla.pettersson@live.se

Tillhör: Närkesbergs Teater

Bild på Lennart M Pettersson Lennart M Pettersson  Ledamot
Telefon arbete: -
Mobil: 070-666 47 49
E-post: l.m.p@telia.com

Tillhör: Lekebergs Revysällskap

Bild på Johnas Hammarlund saknas Johnas Hammarlund  Ersättare
Telefon arbete: -
Mobil: 073-544 25 48
E-post: -

Tillhör: Jubileumsföreningen

Bild på Carola Henriksson saknas Carola Henriksson  Ersättare
Telefon arbete: -
Mobil: 073-514 06 28
E-post: c.henriksson622@gmail.com

Tillhör: Stora Mellösa Teatersällskap

Bild på Lill-Britt Karlsson Lill-Britt Karlsson  Ersättare
Telefon arbete: -
Mobil: 070-268 65 42
E-post: lill-britt.karlsson@telia.com

Tillhör: Nya Teatern

Bild på Andréas Ludvigsson Andréas Ludvigsson  Ersättare
Telefon arbete: -
Mobil: 070-520 33 31
E-post: -

Tillhör: Svennevadsspelen

Bild på Tina Ruth Tina Ruth  Adjungerad
Telefon arbete: -
Mobil: 070-573 50 33
E-post: info@teaterruth.se

Tillhör: Teater Ruth

Tillbaka


|